دسته بندی ها

تکلیف بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات افراد از دولت روشن شد

تکلیف بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات افراد از دولت روشن شد

تکلیف بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات افراد از دولت روشن شد

 علي اصغر يوسف نژاد  افزود: براساس اين مصوبه، 110 هزار ميليارد تومان بدهي افراد به دولت و مطالبات از دولت در سال آينده تهاتر مي شود و اين امر با عنوان بدهي هاي دولت به بانک مرکزي در سرفصل خاصي ثبت و درج مي شود بدون اينکه تغيير پولي ايجاد کند.

وي اضافه کرد: اين امر کمکي به بانک ها خواهد شد تا بدهي آنها به بانک مرکزي کمتر شود و همچنين بدهي هاي بخش خصوصي نيز تعيين تکليف خواهد شد.

سخنگوي کميسيون تلفيق همچنين از مصوبه شب گذشته اين کميسيون درخصوص موافقت با پيشنهاد دولت براي اختصاص 37 هزار ميليارد تومان به عنوان منبع از هدفمندي يارانه ها خبر داد و گفت: براساس پيشنهاد دولت 23 هزار ميليارد تومان از اين رقم به پرداخت يارانه نقدي و غيرنقدي، 7000 ميليارد تومان براي کاهش فقر مطلق براي خانوارهاي تحت پوشش کميته امداد امام خميني و سازمان بهزيستي و 3300 ميليارد تومان هم براي يارانه نان و خريد تضميني گندم و 3700 ميليارد تومان هم براي بخش سلامت تخصيص مي يابد.

يوسف نژاد افزود: در حال حاضر 76 ميليون نفر در کشور يارانه دريافت مي کنند که ممکن است با تصويب اين پيشنهاد حوزه جمعيتي يارانه بگيران تغيير کند که اين امر در بخش رسيدگي به بندهاي هزينه اي بودجه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وي از مخالفت اين کميسيون با افزايش قيمت حامل هاي انرژي در سال آينده خبر داد و گفت: پيشنهاد دولت در بودجه 97 از محل افزايش قيمت حامل هاي انرژي 17 هزار و 400 ميليارد تومان بود که کميسيون تلفيق با اين پيشنهاد مخالفت کرد.

يوسف نژاد افزود: نمايندگان براي پيش بيني درآمدهاي دولت از اين محل به دولت اجازه فروش املاک تمليکي را تا سقف 10 هزار ميليارد تومان در سال 97 دادند.

 

3535


برچسب ها : تکلیف افراد مطالبات افراد

تکلیف بدهی‌های افراد به دولت و مطالبات افراد از دولت روشن شد

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه