دسته بندی ها

قطع بودجه نهادهای خاص در سال 97

قطع بودجه نهادهای خاص در سال 97

سخنگوي کميسيون تلفيق لايحه بودجه سال 1397 کل کشور در مجلس شوراي اسلامي در تشريح نشست امروز اين کميسيون، از حذف بودجه نهادهاي خاص در سال آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما، علي اصغر يوسف نژاد با اشاره به حذف جدول 17 از بودجه سال 97 گفت: در سال‌هاي گذشته دولت مواردي را به عنوان کمک به نهادهاي خاص و موسسات غيردولتي آموزشي و فرهنگي ذيل عنوان جدول شماره 17 اختصاص مي‌داد که در مجلس شوراي اسلامي تصويب مي‌شد.

سخنگوي کميسيون تلفيق بودجه سال 97 مجلس شوراي اسلامي افزود: در بودجه سال 97 دولت جدولي را که بر اساس آن به نهادهاي خاص و موسسات غيردولتي کمک مي‌کرد حذف کرد اما بودجه آنها را در زيرفصل‌هاي برخي وزارتخانه‌ها قرار داد که پيش از اين حدود 200 ميليارد تومان براي کمک به اين نهادها در بودجه هاي ساليانه در نظر گرفته مي شد.

هدايت بودجه نهادهاي خاص براي يارانه سود وام مسکن رزمندگان و معلولان
وي ادامه داد: کميسيون تلفيق براساس بررسي هاي صورت گرفته تشخيص داد که کمک به نهادهاي خاص و موسسات غيردولتي فرهنگي و آموزشي در شرايط کنوني که حاکم بر بودجه است به صلاح نيست لذا با پيشنهاد نمايندگان و تصويب کميسيون تلفيق اين بودجه حذف شد.
سخنگوي کميسيون تلفيق بودجه سال 97 مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: اين بودجه براي سود وام مسکن رزمندگان و معلولان به صورت يارانه اختصاص يافت به گونه اي که 80 درصد به عنوان يارانه سود مسکن به رزمندگان و 20 درصد به عنوان يارانه سود مسکن معلولان اختصاص يافت؛بنابراين در شرايط فعلي با توجه به مصوبه کميسيون تلفيق چيزي به عنوان کمک به نهادهاي خاص و موسسات غيردولتي آموزشي و فرهنگي وجود ندارد و بودجه عمراني آنها در جاي خود باقي است.


برچسب ها : بودجه نهادهای

قطع بودجه نهادهای خاص در سال 97

گزارش تخلف

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه این سایت مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق نشانی ایمیل زیر اطلاع دهید.

mr.nashenas3@gmail.com

خبرهای تازه